Ora ėshtė 10.12.18 14:13


 • STAFI HAPĖSIRĖ E PAFUND

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Rreth Stafit


  Kėtu do tė shkruani ankesat dhe kėrkesat tuaja qė keni rreth faqes tonė
  Stafi Hapėsirėepafund
  2 Temat
  2 Mesazhet
  25.07.12 12:38
  Angel-baby shikimet..
 • KĖNDI I PREZANTIMEVE DHE PĖRSHĖNDETJEVE

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • DISKUTIME

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • ARGĖTIM

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Zonė e Lirė


  Nė kėtė forum jeni tė lirė pėr tė shprehur ē'do mendim tuajin
  38 Temat
  80 Mesazhet
  24.06.12 12:06
  KingiaBurrel Buzėqeshi gaforres, gatuaj mirė demit!
 • Lojra


  Lojra tė ndryshme
  3 Temat
  28 Mesazhet
  16.09.12 19:44
  mirjeta Gjėagjėzė !
 • Fjala juaj


  Mendimet, tregimet, historitė dhe ndodhitė tuaja tė kaluara ose tė perditshme
  3 Temat
  32 Mesazhet
  23.06.12 13:54
  KingiaBurrel Jane thjesht kujtime.....
 • KULTURE KOMBĖTARE

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • MUZIKA

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • SPORTI

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • POEZI

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • INFORMATIKĖ

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • LAJME

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • SHKENCA DHE MJEKESIA

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit