Mire se ju gjej

Shko poshtė

Mire se ju gjej

Mesazh  Angel-baby prej 31.07.12 9:34

Une jam ivi nga elbasani studioj per mesuesi po ne elbasan...jam nje pjestare e re ne kete grup shpresoj te me perkraheni dhe te me ndihmoni te atashohem sa me lehte dhe shpejt ne kete grup...ju faleminderit

Angel-baby
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 14
Pikėt : 2366
Reputation : 0
Registration date : 24/07/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej

Mesazh  mirjeta prej 16.09.12 19:36

Jam Mirjeta Murati nga Tetova ..
Shpresoj se do te ja kalojme mire se bashku ...
Ju pershendes ..

mirjeta
Antarė/e
Antarė/e

Female
Numri i postimeve : 2
Age : 21
Location : tetove
Job/hobbies : music
Pikėt : 2278
Reputation : 0
Registration date : 16/09/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi