mire se te me gjeni

Shko poshtė

mire se te me gjeni

Mesazh  Esmeralda prej 12.03.08 11:00

pershendetje ju qe do te vini
avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 27
Pikėt : 3953
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mire se te me gjeni

Mesazh  Vogelushja prej 12.03.08 16:33

Pershendeje dhe mire se te gjeta
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4118
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mire se te me gjeni

Mesazh  GENTI prej 12.03.08 20:17

Mirė se erdhe[color:5399=red] Vogelushja[/color]
avatar
GENTI
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 48
Pikėt : 3932
Reputation : 2
Registration date : 09/03/2008

Character sheet
Prove:

http://hapesireepafund.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mire se te me gjeni

Mesazh  Vogelushja prej 17.03.08 6:38

[img]https://i.servimg.com/u/f34/11/33/63/89/44554410.gif[/img]

[size=24][color:a048=red]Mire se te gjeta Admin[/color][/size]
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4118
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mire se te me gjeni

Mesazh  Ttina prej 04.04.08 21:50

[b]Sha boneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ????[/b]

Ttina
Antarė/e
Antarė/e

Female
Numri i postimeve : 1
Age : 37
Pikėt : 3902
Reputation : 0
Registration date : 04/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mire se te me gjeni

Mesazh  Esmeralda prej 04.04.08 21:59

pershendetje moj llapazaneeeeeeeeeee
hahahahahahhahahahahha
asgje s'kam bere une kam nejte gjithe diten kot
avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 27
Pikėt : 3953
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mire se te me gjeni

Mesazh  Artisti prej 29.05.08 22:47

Pershendetje dhe mire se ju gjeta :hello:
avatar
Artisti
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 27
Age : 38
Pikėt : 3847
Reputation : 0
Registration date : 29/05/2008

http://www.shoferi.web44.net/index.php

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mire se te me gjeni

Mesazh  Vogelushja prej 30.05.08 11:21

:hello: [color:4a07=blue][size=24]Mire se erdhe Artisti [/size][/color]

[img]https://i.servimg.com/u/f43/11/33/63/89/welcom12.gif[/img]
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4118
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mire se te me gjeni

Mesazh  Esmeralda prej 30.05.08 13:31

mire se na erdhe artisti i popullit :mdr: :mdr: :puf: :puf: :puf:
avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 27
Pikėt : 3953
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mire se te me gjeni

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 12:39

mireserdhe dhe kalofsh sa me bukur ne mesin tone..
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2728
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mire se te me gjeni

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi