Virtyti juaj me i mire??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Virtyti juaj me i mire??

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 8:28

Meqe nese veset e keqia i treguam te gjithe , desha te na tregoni cili eshte vesi juaj me i mire qe keni ?
Diskutim te kendeshem 00027003
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 22
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2408
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi