TEMAT E FORUMIT
Reklama
Banničre
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2019
SunMonTueWedThuFriSat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Keywords

RadioTema Fundit
Ku kanė pėrfunduar vajzat?

14.04.10 9:24 nga VogelushjaNe vendet ne zhvillim, sidomos ne Kine dhe Indi, lindin shume femije te seksit mashkull. Nese ēiftet presin nje vajze, grate preferojne te abortojne. Por kjo nuk ndodh vetem ne zonat rurale, ne ato te pasura favorizohet nga teknologji si ekografia dhe ulja e numrit te lindjeve. Ja pasojat …


[ Mė shumė ]

Komentet: 2

LEGJENDA E SYRIT TE KALTER..

25.07.12 12:25 nga Angel-baby

Legjenda e Syrit tė Kaltėr. E trashėguar brez pas brezi, prej mijėra vjetėsh, ajo vjen
disi e ndryshuar nė gojėn e njė banori tė fshatit Mesopotam, 20 kilometėr larg
Sarandės.
“Flitet se ka qenė njė gjarpėr qė ka dalė nga Saranda nė Delvinė. Tek ura e Vrisit
ishte njė burim i vogėl, kishte gra dhe fėmijė qė mbushinin ujė pėr nė shtėpi.
Nė atė …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Pijet e ftohura mirė janė ideale pėr piknik dhe argėtim!

14.04.10 8:26 nga VogelushjaPėrfundimisht ka ardhur pranvera dhe, me tė – edhe ditėt e nxehta. Njė kohė e pėrkryer pėr piknik, do tė thoshte dikush Pijet e ftohura mirė janė pjesa kryesore e argėtimit pranveror nė ambient tė hapur. Pėr ruajtjen e temperaturės optimale mund tė shėrbejnė frigoriferėt e vegjėl tė dorės …


[ Mė shumė ]

Komentet: 1

Gratė ishin prodhueset e para tė birrės!

14.04.10 9:27 nga VogelushjaEdhe pse birra nė shoqėrinė e sotme njihet pėr kėnaqėsitė mė tė mėdha qė u ofron meshkujve, zbulimi i ri tregon se gratė kanė luajtur njė rol jetik nė historinė e saj.Historiani Jane Pejton tha se para mijėra vjetėsh vetėm femrave u ėshtė lejuar tė pijnė birrė duke pėrgėnjeshtruan kėshtu …


[ Mė shumė ]

Komentet: 1

Normat me te cuditshme kulturore!

14.04.10 9:28 nga VogelushjaPuthja ne faqe mund te jete nje pershendetje normale dhe e thjeshte, por ne nje vend tjeter te botes mund te jete fyerje e madhe. Ne kohet e sotme njerezit udhetojne gjithnje e me shume per turizem dhe biznes ne vende te tjera, ndaj eshte e nevojshme qe gjithmone te merret informacion per …


[ Mė shumė ]

Komentet: 1

Te jetosh mbi 100 vjec!

14.04.10 9:30 nga VogelushjaNje grup i mire prej 88 njerezish, 78 gra dhe vetem 10 burra, qe kane kapercyer 110 pranverat (rekord biologjik duke pare qe i kapin 100 vjetet vetem 7 vete ne nje mije). Keshtu, Gerontology Research Group i Los Anxhelos, i drejtuar nga Stephen Coles, gjinekolog i universitetit te Kalifornise …


[ Mė shumė ]

Komentet: 1

Qytetet mė tė bukura pėr muajin e mjaltit!

14.04.10 9:32 nga VogelushjaNė vend tė pushimit nė oazat ekzotike apo nė det, shumė ēifte tė sapomartuara vendosin qė muajin e mjaltit ta kalojnė nė ndonjė qytet tė njohur, pasi qė duan qė momentet e pėrbashkėta t’ia kushtojnė zbulimit tė trashėgimisė kulturore, kuzhinės sė atij vendi, apo jetės sė natės. Njėra ndėr …


[ Mė shumė ]

Komentet: 1

Ora
identifikimi

Harrova fjalkalimin
 
 
Or
 
Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 24 mė 03.04.17 12:03
Statistikat
Forumi ka 183 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri besnikuxx

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1174 artikuj v 263 temat
Sondazh

Cila ėshtė marka mė e mirė e kompjuterave sipas mendimit tuaj

25% 25% [ 2 ]
13% 13% [ 1 ]
25% 25% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
13% 13% [ 1 ]
25% 25% [ 2 ]

Totali i votave : 8

HAPĖSIRĖ


Social bookmarking

Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of HAPĖSIRĖ E PAFUND on your social bookmarking website

 
  ©
2008 www.Hapesireepafund.4umer.com