poezi te kopjuara

Shko poshtė

poezi te kopjuara

Mesazh  simpatikja75 prej 16.08.12 11:10

Pranevere


Kur buzėt e tua shqiptuan ato fjalė dje qielli u nxi dhe dielli u largua,gjithĒka mu errėsua shum keq, sa keq,buzėt e tua mekatare te Elises qė fjale tė tjera nuk shqiptuat,fjalė qė qielli tė ndriste dielli tė shkelqente dhe zemra ime shumė tė defrente

simpatikja75
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 4
Pikėt : 2352
Reputation : 0
Registration date : 16/08/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi