Marka e kompjuterit tuaj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cila ėshtė marka mė e mirė e kompjuterave sipas mendimit tuaj

25% 25% 
[ 2 ]
13% 13% 
[ 1 ]
25% 25% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
13% 13% 
[ 1 ]
24% 24% 
[ 2 ]
 
Totali i votave : 8

Marka e kompjuterit tuaj

Mesazh  GENTI prej 30.03.08 11:51

Unė pėr vete pėrdor [color:8d24=red]PACKARD BELL[/color] dhe me thėnė tė drejtėn jam i kėnaqur.
Pėr ti dhėnė njė notė ndermjet [color:8d24=darkred]0 [/color]dhe [color:8d24=darkred]10[/color]
do ti jap [color:8d24=darkred]9/10[/color]
avatar
GENTI
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 48
Pikėt : 3612
Reputation : 2
Registration date : 09/03/2008

Character sheet
Prove:

http://hapesireepafund.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Marka e kompjuterit tuaj

Mesazh  Esmeralda prej 30.05.08 13:51

paske te njejten marke si une genti :lala:
une 5 po i jap :top-la:
avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 26
Pikėt : 3633
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Marka e kompjuterit tuaj

Mesazh  Edona prej 10.12.09 20:13

[b]Une Medoj Se Eshte Dell Ma I Mir[/b]
avatar
Edona
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 9
Pikėt : 2977
Reputation : 0
Registration date : 09/12/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Marka e kompjuterit tuaj

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 15:23

Marka e kopmjuterit tim eshte HANNS.G
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 22
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2408
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Marka e kompjuterit tuaj

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi