Cilen genjeshter ia thoni te dashures me shume?

Shko poshtė

Cilen genjeshter ia thoni te dashures me shume?

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 13:07

Nuk je aspak e shendoshe, dukesh fantastike me kete veshje.


Spo me zinte gjumi mbreme duke menduar per ty.


Asnje skam dashur me pare sa te dua ty.


Edhe une sapo te merrja ne telefon.


Nuk them genjeshtra.

Cilen genjeshter ia thoni te dashures me shume?

avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2728
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi