Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

Shko poshtė

Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 12:43

Nje lidhje nuk eshe dhe aq e lehte per tu mbajtur. Shume cifte lidhen ndahen lidhen perseri etj.Sigurisht qe lidhja nuk qendron stabel..ndryshon me kalimin e kohes, ndonjher forcohet, shpesh her dobsohet...

Lidhje pa debat sigurisht qe nuk ka, pa nje zenke te vogel apo e madhe normalish qe jo.
Po kam vene re qe shum cifte ziheni dhe per nje gje te vogel pa rendesi...mund ti quhem ''BUDALLIQE''..

TE GJITHA CIFTTET DO ZIHEN PER DICKA APO PER DIKE.

CIL ESHTE SHAKTARI ME I MADH PER GRINDJE NE CIFT? FEMRA APO MASHKULLI?

CILI ESHE FAJTOR APO JEP SHKAK ME SHUME PER ZENKA NE CIFT?
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2709
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi