Pėrshėndetje pėr ata/ato qė janė online !

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje pėr ata/ato qė janė online !

Mesazh  Lolo prej 31.08.08 18:06

Pershendetje dhe nga une per te gjithe :lule:
avatar
Lolo
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 26
Pikėt : 3903
Reputation : 0
Registration date : 15/03/2008

Character sheet
Prove:

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje pėr ata/ato qė janė online !

Mesazh  Artisti prej 22.10.08 18:54

tung :hello:
avatar
Artisti
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 27
Age : 38
Pikėt : 3828
Reputation : 0
Registration date : 29/05/2008

http://www.shoferi.web44.net/index.php

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje pėr ata/ato qė janė online !

Mesazh  Esmeralda prej 31.10.08 21:17

:bonjour:
avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 27
Pikėt : 3934
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje pėr ata/ato qė janė online !

Mesazh  shaban cakolli prej 05.03.10 14:24

PERSHENDETJE
avatar
shaban cakolli
Vip
Vip

Numri i postimeve : 417
Pikėt : 3825
Reputation : 0
Registration date : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje pėr ata/ato qė janė online !

Mesazh  Dolche Raggazza prej 29.01.12 17:35

Pershendetje per te gjithe ata qe jane online.

Dolche Raggazza
Antarė/e
Antarė/e

Female
Numri i postimeve : 22
Age : 23
Location : Burrel City
Job/hobbies : Dashuria e sinqerte
Humor : sa te vdesin
Pikėt : 2522
Reputation : 0
Registration date : 29/01/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje pėr ata/ato qė janė online !

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 8:12

pershendetje te gjitheve edhe pse ska asnje on..
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2709
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje pėr ata/ato qė janė online !

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi