Qyteti ku do deshironi te jetoni ?

Shko poshtė

Qyteti ku do deshironi te jetoni ?

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 12:44

Ne C'qytet deshironi te jetoni ??????
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2709
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi