Momenti me i veshitire i jetes tuaj

Shko poshtė

Momenti me i veshitire i jetes tuaj

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 13:11

Te gjithe mund te kemi pasur te pakten njehere ne jete nje moment te veshtire,apo me dhimbje?Cili ka qene ai me i veshtiri per ju.. qe ju ka prekur me shume?
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi