Megan, aspak e menēur!

Shko poshtė

Megan, aspak e menēur!

Mesazh  Vogelushja prej 16.09.09 9:28

[img(120,80)]http://www.gazetaexpress.com/images/gexGallery/15331/cache/fox-120x80.jpeg[/img]
[b]
Megan Fox ka bukuri por nuk ka menēuri, kanė thėnė skuadra e filmit mė tė cilėn ajo ka punuar nė filmin “Tranformers”.

Ata kanė akuzuar bukuroshen e filmit “si tė shtangėt dhe budallicė” – e cila kurajėn pėr tė luajtur e ka marrė nga regjisori Michael Bay –pėrndryshe nuk ka aspak klasė dhe mend.

Sipas stafit tė Bay, ajo ėshtė njė “k.... e pashoqėrueshme, e cila ishte kthyer nė film pasi njėherė e kishte quajtur regjisorin Hitler, pėr faj tė saj”.[/b]
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4123
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Megan, aspak e menēur!

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 15:01

aahahahaah kot nuk thon se ato qe hiqen si te bukura;jan me budallacka se te tjerat...
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2733
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi