Ē'gjė e veēantė ju ka ndodhur kohėt e fundit ?

Shko poshtė

Ē'gjė e veēantė ju ka ndodhur kohėt e fundit ?

Mesazh  GENTI prej 21.07.08 20:54

Ka nja 2 ditė qė mė fotografoi njė radar qė regjistron shpėjtėsinė e automjeteve :nevrik:

njė pikė tė hequr nga patenta dhe 90 euros gjobė

Ishalla i digjet filmi i aparatit kur ta nxjerrin
avatar
GENTI
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 48
Pikėt : 3969
Reputation : 2
Registration date : 09/03/2008

Character sheet
Prove:

http://hapesireepafund.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'gjė e veēantė ju ka ndodhur kohėt e fundit ?

Mesazh  Esmeralda prej 14.08.08 7:52

shume gje e veēante te paska ndodhur re genti lum si ti qe paske dale ne fotografi shqpresoj qe te keshe buzeqeshur hahahahhah
mua gje e veēante s'me ka ndodh gje se ketu ke shtepija ime s'ndodh gje
avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 27
Pikėt : 3990
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'gjė e veēantė ju ka ndodhur kohėt e fundit ?

Mesazh  shaban cakolli prej 29.09.09 13:28

e veqanta eshte se duke hulumtuar ne net.gjeta forumin tuaj
avatar
shaban cakolli
Vip
Vip

Numri i postimeve : 417
Pikėt : 3881
Reputation : 0
Registration date : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'gjė e veēantė ju ka ndodhur kohėt e fundit ?

Mesazh  ediola prej 06.09.10 20:22

e vecAnte Dhe e bUkUr jo jo asGje............ jet monotone......

ediola
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 3
Pikėt : 3060
Reputation : 0
Registration date : 05/09/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'gjė e veēantė ju ka ndodhur kohėt e fundit ?

Mesazh  kadrijemeniqi prej 20.09.10 20:41

O Zot , nuk di si te pershkruj ate qe me ka ndodhur.Ajo mund te ndodh njehere ne jete.Nje e vertete shume e hidhur,nje drite qe deperton thelle ne shpirt dhe te ben te ēmendesh,nje e papritur por e deshiruar kahere,o Zot ē`eshte kjo magji,e tera eshte enderr e endrruar, imagjinate e imagjionuar...Pse???

kadrijemeniqi
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 5
Pikėt : 3047
Reputation : 2
Registration date : 20/09/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'gjė e veēantė ju ka ndodhur kohėt e fundit ?

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 13:44

Lamtumire dashuria ime e pamundur....

Eshte hera e fundit qe do qaj per dashurin,esht hera e fundit qe dcderdh lot per nje djal;esht hera e fundit qe do shkruaj poezi;Esht hera e fundit qe do mendoj per diker,esht hera e fundit qe ta permend emrin tend.U njohem nepermjet chatit,dhe nepermjet chatit u ndame.Teksa po rrija ne chat,me vijn 3 pikpyetjhe nga ai;edhe ia nisme muhabetit;ai iswhte nga i njejti qytet me mua;ishte edhe me i gjat,edhe pak me i madh se un ne moshe;e pyeta nese me njihte me tha po;e pyeta nese e njihja me tha po;nrejse diten e pare sme tregoi gje;por me kalimin e diteve filluam te hynim ne muhabet me njer-tjetrin;saqe prisja me paduri te mbaroja mesimet,qe te futesha ne chat e te flisja me te;un e kuptova qe ne fillim se kush ishte;e dija se qe ne muhabet i dhash hall qe iushte ai vetem ai;nejse i tregoja se cfare beja,me tregonte se cfare bente;dashuria ime e pamundur i fillon emri me shkreonjen N....e kuptova se kush ishte;sepse sa hewre qe dilja un ai pas mejhe vinte,me shihte e mbante cigaren ne dore;dhe fillonte e mendonte;sa her kaloja nga lagja e tij,dilte ne dritare e me shikonte;madje shu her sillej edhe si budalla;siesi te binte ne syrin tgim;nje dit isha e merzitur dhe i tregova arsyen sepse isha;ai me tha;A shkojm ne te dy si burre e si grua?te dy jemi te bukur,jemi te mir dhe jemi ber pwer njeri-0tjetrin;un qesha dhe te thash nuk i dihet jetes,nuk i dihet fatit;nje dit me thon se ti kishe kryer marredhenie te pambrojtura me nje moshataren time,edhe ajo priste nje femij nga ty;o zot desh me ra te fiket,ndjeva nje shtrengfim ne shpirt,dhe thash tashi te humba me te vertete;por te pakten ti nuk e mohove,u tregove i sinqerte dhe me the se ashtu ishte e verteta;fillova te qaja,te nesermen kalova nga shkolla,un isha me stytr mbushur me lot ;nuk po e kuptoja se ku po shkoja saqe deh me shtypi edhe makina;me fal qe lotet si ndaloj dot;vet me the nuk te jap dot lamtumire,por jam i detyruar te martohem me te per hir te femijes;ta dish se gjithmon ne zemren time do jesh vec ti;te dua me the;e u mundove te afroheshe;poor un te thash me lot ne sy;edhe nese ti nuk don at gocen te lutem harrome edhe qendro per hir te femijes me te;nuk dua te hyj ne mesin tuaj;po un te dua ty dhe jo atelme fal dashuria ime e pamundur jetofsh i lumtur me te;kushtuar cunit me te bukur te planetit(Nertil Hysa);lamtumire dashuri e pamundur
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'gjė e veēantė ju ka ndodhur kohėt e fundit ?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi