Hera e fundit qe u perlotet dhe per cfare arsye ?!

Shko poshtė

Hera e fundit qe u perlotet dhe per cfare arsye ?!

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 13:18

Cila ka qene hera e fundit qe u perlotet dhe per cfare arsye ka ndodhur dicka e tille ?!

Mendoni se shpesh lotet mund te shprehin ate qe fjalet nuk e shprehin dot ... ?! Ndani me ne mendimin tuaj !
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2728
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi