Kur jashte bie shi . . .

Shko poshtė

Kur jashte bie shi . . .

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 13:25

Arome vjeshte ...qyteti te jep nje panorame ndryshe ,shiu me ritmin e tij vazhdon te bjere pa pushim ,me forcen e deshiren e madhe te tij sikur kerkon ta pastroje kte qytet nga gjithe mekatet e veres .
Vjeshta ka bukurine e saj ,krijon tek te gjithe nje sensacion ose ndjenje paqeje (te pakten te mua nuk e di te ju ) ,sidomos mbremjeve ..kur jashte bie shi ,per nje momente tingujte e tij te japin nje lloj ndjesie qe te qeteson .
Pa dashur fillon behesh nostalgjik ,mendime te ndryshme dhe romantik kalojne ne mendjen tende .
Kur jashte bie shi ...............ndjesia qe jep tek ju ?
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi