2 teste per femrat..

Shko poshtė

2 teste per femrat..

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 8:24

1-cfare pelqeni te vishni ne nje feste?
a-fustan klasik me rripa/menge
b-mini fustan me rripa
c-fustan bust.

2-ne nje dite pune cfare do te vishnit?
a-nje pale kepuce dhe fustan klasik
b-atelete,xhinse dhe nje bluze
c-taka,fund dhe nje kemishe...

3-per nje shetitje cfare do te vishnit?
a-fustan te lirshem klasik
b-sandale,pantallona dhe kanatjere
c-taka,xhinse dhe bluze4-cfare sdo te harronit te blinit kur shkoni per shopping?
a-takaklasike,bizhuteri dhe cante
b-fund dhe puder
c-parfume dhe kuti tualeti

5-cilat nga kepucet do te deshironit?
a-kepuce klasike
b-atlete
c-sandale me take te larte.
6-cila eshte ngjyra juaj e preferuar?
a-e zeza e shkelqyeshme
b-bluja xhins
c-ngjyrat pranverore ne pergjithesi

7-me nje fustan te zi klasik cfare lloj parfumi do te preferonit?
a-parfum romantik
b-me arome te forte
c-me petale trendafili...PERGJIGJET:
-Nese
ke zgjedhur me shume A je personalitet me shpirt klasik. je e ndjeshme
dhe shum romantike.keni nje mirnjohje te papare tek miqte...

-Nese
ke zgjedhur me shume B je tip sportive dhe shume e kendshme. e vetmja
gje negative eshte nevrikosja e shpejte. je shume tolerante...

-Nese ke zgjedhur me shume C je personalitet shum e kendeshme. je e sjellshme dhe shume e edukuar.per me teper je shume e embel.
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2709
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 2 teste per femrat..

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 8:24

test nr. 2:

1-cilet nga mollet pelqeni?
a-e verdha
b-e kuqja
c-jeshilja

2-cili eshte fruti juaj i preferuar?
a-bananja
b-qershia
c-luleshtrydhja

3-cili eshte guri juaj i preferuar?
a-rubin
b-diamant
c-smerald4-cila eshte ngjyra juaj e preferuar?
a-roza
b-bojeqiellja
c-jeshilja

5-cila esjhte lulja juaj e preferuar?
a-orkide
b-zambaku
c-luledielli


PERGJIGJET:
-Nese ke zgjdhur me shume A jeni tip shum i qete dhe relaksuese.je e embel dhe shume tolerante...

-Nese ken zgjedhur me shume B jeni e sinqerte,e zgjuar dhe karizmatike. jeni e sjellshme dhe e edukuar...

-Nese ke zgjedhur me shume C jeni tip i ndershem dhe agresiv. jeni shum ambicioze dhe interesante
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2709
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi