Edhe une midis Jush..

Shko poshtė

Edhe une midis Jush..

Mesazh  Laksi prej 29.12.11 20:46

Quhem Laksi,,jam nga Kosova qyteti i Mitrovices
Jetoj dhe veproj ne shtetin e Gjermanis,,forumin e pash rastesisht,,besoj qe i'a kalojm mire se bashku....Ju pershendes...
avatar
Laksi
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 1
Age : 34
Location : Nė brendėsi tė Lėkurės sate
Job/hobbies : Leximi und Shkrimet
Humor : Pa Limit
Pikėt : 2542
Reputation : 1
Registration date : 29/12/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe une midis Jush..

Mesazh  Vogelushja prej 20.01.12 23:01

Mirese erdhe Laksi ... Kalofsh sa me bukur mes nesh ..
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4118
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe une midis Jush..

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 12:38

mireserdhe ne shoqerin tone...
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2728
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe une midis Jush..

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi