fCb-uku

Shko poshtė

fCb-uku

Mesazh  ediola prej 06.09.10 20:18

facebooku,,,,,,, pse cdo bisede duhet te lidhet me te qe nga te vegjlit e deri tek te moshuarit... mos ndoshta po abuzojne me kete sherbim pak si shume........... <><£di0l@><>

ediola
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 3
Pikėt : 3060
Reputation : 0
Registration date : 05/09/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: fCb-uku

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 13:42

jam e antaresuar ne fb;por nuk jam e varur prej saj;qendroj pak jo shum;ce do se jam e varur nga forumet..
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi