Kidman ende duket e re!

Shko poshtė

Kidman ende duket e re!

Mesazh  Vogelushja prej 11.10.09 9:15

[img(120,80)]http://www.gazetaexpress.com/images/gexGallery/16673/cache/kiddman-120x80.jpg[/img]
[b]Duket se aktorja Nicole Kidman nuk di tė plaket – pasi qė pamja e saj ėshtė dukur shumė e bukur gjatė kėtij viti.

Bukuroshja e veshur me tesha tė zeza ėshtė dukur shumė e re pėr vitet qė ka gjatė njė vizite qė i ka bėrė butikut Omega nė New York.

Dhe me flokėt e saja tė kuqe dhe pantallonat e saj ajo ėshtė dukur sikurse njė 20 vjeēare dhe jo si njė grua me 42 vjet. [/b]
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4123
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kidman ende duket e re!

Mesazh  Dolche Raggazza prej 30.01.12 15:33

Keshtu eshte kur je vip,ose mbaje veten sa me mire dhe me kendshem ose hiqu pergjithmone nga ekranet.

Dolche Raggazza
Antarė/e
Antarė/e

Female
Numri i postimeve : 22
Age : 23
Location : Burrel City
Job/hobbies : Dashuria e sinqerte
Humor : sa te vdesin
Pikėt : 2546
Reputation : 0
Registration date : 29/01/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kidman ende duket e re!

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 14:53

epo per disa aktore dhe kengetare vitet nuk jan asgje...
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2733
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kidman ende duket e re!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi