Shqiptarėt me banim nė ANGLI

Shko poshtė

Shqiptarėt me banim nė ANGLI

Mesazh  GENTI prej 10.03.08 16:28

Pėrshendetje dhe mirė se vini
avatar
GENTI
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 48
Pikėt : 3877
Reputation : 2
Registration date : 09/03/2008

Character sheet
Prove:

http://hapesireepafund.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi