Zgjidhni Numrat Qe i Mendoni Per Ketė Siper

Shko poshtė

Zgjidhni Numrat Qe i Mendoni Per Ketė Siper

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 13:02

Zgjidhni Numrat Qe i Mendoni Per Ketė Siper

Mund Te Zgjidhni 3 numra NUmra qe Deshironi .!

01.Te Urrej..!
02.Je Kokfort..!
03.Te Dua..!
04.Spot Njohė por Mendoj Qe Je i Mir..!
05.Je Shum i Lezetshem..!
06.Smundem Pa Ty..!
07.Je Shok/Shoqe Besnik/e..!
08.Nuk Mund Te Besoj Ne Ty..!
09.Je Nje Engjull..!
10.Jetoj Vetem Per Ty..!
11.Sdua te Shoh Me Sy..!
12.Je Nr.1..!
13. I pa shpjegushem
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi