Pėrshėndetje kur tė vini nė forum

Shko poshtė

Pėrshėndetje kur tė vini nė forum

Mesazh  Vogelushja prej 16.09.09 11:21

[b]Mirdita [/b]

:hello:
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4099
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje kur tė vini nė forum

Mesazh  Esmeralda prej 29.09.09 9:10

:puf:
avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 27
Pikėt : 3934
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje kur tė vini nė forum

Mesazh  shaban cakolli prej 29.09.09 13:16

:bonjour:
avatar
shaban cakolli
Vip
Vip

Numri i postimeve : 417
Pikėt : 3825
Reputation : 0
Registration date : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje kur tė vini nė forum

Mesazh  Vogelushja prej 30.09.09 10:17

avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4099
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje kur tė vini nė forum

Mesazh  Esmeralda prej 30.09.09 14:57

avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 27
Pikėt : 3934
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje kur tė vini nė forum

Mesazh  shaban cakolli prej 01.10.09 13:47

:syper: PERSHENDETJE
avatar
shaban cakolli
Vip
Vip

Numri i postimeve : 417
Pikėt : 3825
Reputation : 0
Registration date : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje kur tė vini nė forum

Mesazh  Vogelushja prej 01.10.09 21:32

[b]Mroma ...[/b]
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4099
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje kur tė vini nė forum

Mesazh  shaban cakolli prej 15.10.09 20:19

PERSHENDETJE PER ANETARET E FORUMIT hAPESIRA E PA FUND :hello:
avatar
shaban cakolli
Vip
Vip

Numri i postimeve : 417
Pikėt : 3825
Reputation : 0
Registration date : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje kur tė vini nė forum

Mesazh  Dolche Raggazza prej 29.01.12 17:36

Mirembrema dhe shpresoj qe te jeni te gjithe mire dhe tia kaloni sa me bukur prane familjareve te juaj.

Dolche Raggazza
Antarė/e
Antarė/e

Female
Numri i postimeve : 22
Age : 23
Location : Burrel City
Job/hobbies : Dashuria e sinqerte
Humor : sa te vdesin
Pikėt : 2522
Reputation : 0
Registration date : 29/01/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje kur tė vini nė forum

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 8:12

pershendetje dhe miresejugjej te dashur anetare..
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2709
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje kur tė vini nė forum

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi