Sallatė me prodhime deti

Shko poshtė

Sallatė me prodhime deti

Mesazh  Vogelushja prej 16.09.09 9:40

[img(490,320)]http://www.gazetaexpress.com/images/gexGallery/10870/cache/sallate-490x320.jpg[/img]

[b]200 gr. mish karkalecash deti dhe gaforresh. ½ filxhan midhje tė qėruara, ½ kastravec 1 mollė majhoshe ,1 spec i kuq.

½ tufe majdanoz , ½ filxhani misėr tė zier, 1 degė selino, 2 qepė tė njoma lėng dhe lėkurė tė grirė tė 1 limoni.

1/3 filxhan vaj ulliri, 1 lugė tė vogėl mustardė pikante 1/3 lugė tė vogėl bahar tė bluar (ose piper tė zi) dhe 1 lugė tė vogėl estragon kripė[/b]
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4099
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi