Atdhetarėt me banim nė FRANCĖ

Shko poshtė

Atdhetarėt me banim nė FRANCĖ

Mesazh  GENTI prej 10.03.08 16:25

Pėrshėndetje dhe bienvenue tė gjithėve neve qė jetojmė nė Francė
avatar
GENTI
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 48
Pikėt : 3877
Reputation : 2
Registration date : 09/03/2008

Character sheet
Prove:

http://hapesireepafund.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Atdhetarėt me banim nė FRANCĖ

Mesazh  Esmeralda prej 12.03.08 11:27

pershendetje te gjitheve
avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 27
Pikėt : 3898
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Atdhetarėt me banim nė FRANCĖ

Mesazh  Vogelushja prej 14.04.08 10:43

Pėrshėndetje dhe nga unė pėr tė gjithė ato qė jetojnė nė Fr

[img]https://i.servimg.com/u/f43/11/33/63/89/18610.gif[/img]
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4063
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Atdhetarėt me banim nė FRANCĖ

Mesazh  Lolo prej 18.08.08 22:47

Pershendetje Francez
avatar
Lolo
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 26
Pikėt : 3867
Reputation : 0
Registration date : 15/03/2008

Character sheet
Prove:

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Atdhetarėt me banim nė FRANCĖ

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi