Chace bėhet intelektual!

Shko poshtė

Chace bėhet intelektual!

Mesazh  Vogelushja prej 16.09.09 9:26

[img(120,80)]http://www.gazetaexpress.com/images/gexGallery/15328/cache/chace-120x80.jpg[/img]
[b]
Djali amerikan ėshtė kthyer nga ferri pėr t’u bėrė intelektual.

Chace Craėford, aktori i njohur i shout “Gossip Girl” ėshtė paraqitur i nervozuar nė disa fotografi tė bėrė pėr njė revistė tė modės.

Kėto fotografi artistike qė janė njė botė lart nga fotografitė e tij tė zakonshme janė paraqitur nė njė magazinė pėr tinejxher.

Chace kohėve tė fundit ėshtė pėrfolur si i dashuri i modelės Bar Refaeli.

Supermodelja izraelite ėshtė beqare pasi ėshtė ndarė nga Leonardo DiCaprio dhe raportohet Chace ėshtė nė ndjekje tė saj.

Ēifti kanė kaluar njė kohė tė gjatė sė bashku nė New York pėrderisa Bar ishte pėr Javėn e Modės nė kėtė qytet. [/b]
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4066
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Chace bėhet intelektual!

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 15:02

e habitshme;te kthehesh nga feri per tu ber intelektual po me duket e habitshme..
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2676
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi