Cila ėshtė muzika juaj e preferuar ?

Shko poshtė

Cila ėshtė muzika juaj e preferuar ?

Mesazh  Lolo prej 15.08.08 20:33

Ēlloj muzike dėgjoni dhe preferoni mė shumė ?

Personalisht mė pėlqen shumė kohėt e fundit reggaeton dhe pse jam
fan i muzikės techno

avatar
Lolo
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 26
Pikėt : 3959
Reputation : 0
Registration date : 15/03/2008

Character sheet
Prove:

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila ėshtė muzika juaj e preferuar ?

Mesazh  Artisti prej 31.08.08 18:11

Dance dhe techno per mua
avatar
Artisti
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 27
Age : 38
Pikėt : 3884
Reputation : 0
Registration date : 29/05/2008

http://www.shoferi.web44.net/index.php

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila ėshtė muzika juaj e preferuar ?

Mesazh  Esmeralda prej 29.09.09 9:24

MUZIKA E LEHTE PER MUA
avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 27
Pikėt : 3990
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila ėshtė muzika juaj e preferuar ?

Mesazh  Vogelushja prej 30.09.09 10:34

avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4155
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila ėshtė muzika juaj e preferuar ?

Mesazh  Dolche Raggazza prej 30.01.12 15:53

Muzika ime e preferuar eshte ajo Latino Reggetto,dhe Hip-Hop R&B.

Dolche Raggazza
Antarė/e
Antarė/e

Female
Numri i postimeve : 22
Age : 23
Location : Burrel City
Job/hobbies : Dashuria e sinqerte
Humor : sa te vdesin
Pikėt : 2578
Reputation : 0
Registration date : 29/01/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila ėshtė muzika juaj e preferuar ?

Mesazh  GENTI prej 28.04.12 23:29

popullore
avatar
GENTI
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 48
Pikėt : 3969
Reputation : 2
Registration date : 09/03/2008

Character sheet
Prove:

http://hapesireepafund.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila ėshtė muzika juaj e preferuar ?

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 15:21

Muzika ime e preferuar eshte ajo Latino Reggetto,dhe Hip-Hop R&B.
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila ėshtė muzika juaj e preferuar ?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi