Atdhetarėt me banim nė ITALI

Shko poshtė

Atdhetarėt me banim nė ITALI

Mesazh  GENTI prej 10.03.08 16:22

Pėrshėndetje dhe respekt tė gjithėve ju qė jetoni nė Itali
avatar
GENTI
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 48
Pikėt : 3877
Reputation : 2
Registration date : 09/03/2008

Character sheet
Prove:

http://hapesireepafund.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Atdhetarėt me banim nė ITALI

Mesazh  Lolo prej 18.08.08 22:45

Pershendetje bashkatdhetare ! Si ja kaloni ne Itali ?
avatar
Lolo
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 26
Pikėt : 3867
Reputation : 0
Registration date : 15/03/2008

Character sheet
Prove:

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Atdhetarėt me banim nė ITALI

Mesazh  Artisti prej 19.08.08 21:43

Ciao taljona :cheers:
avatar
Artisti
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 27
Age : 38
Pikėt : 3792
Reputation : 0
Registration date : 29/05/2008

http://www.shoferi.web44.net/index.php

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Atdhetarėt me banim nė ITALI

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi