Dashuria nė shikim tė parė

Shko poshtė

Dashuria nė shikim tė parė

Mesazh  Artisti prej 20.07.08 13:05

Ē'mendoni per dashurine ne shikim te pare ?
A mendoni se ekziston me te vertete ?

Diskutim te kendshem !
avatar
Artisti
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 27
Age : 38
Pikėt : 3847
Reputation : 0
Registration date : 29/05/2008

http://www.shoferi.web44.net/index.php

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria nė shikim tė parė

Mesazh  GENTI prej 21.07.08 21:12

Sigurisht qė duhet tė ekzistojė pėrderisa flitet pėr tė.

Tashti njė opinion do ta japė kur ta provojmė

:lala: :lala:
avatar
GENTI
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 48
Pikėt : 3932
Reputation : 2
Registration date : 09/03/2008

Character sheet
Prove:

http://hapesireepafund.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria nė shikim tė parė

Mesazh  Esmeralda prej 14.08.08 7:39

sa shkurt i paske rene re genti
hajd pra se dhe une po them si genti kur ta provojme flasim me gjate :hajduti:
avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 27
Pikėt : 3953
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria nė shikim tė parė

Mesazh  shaban cakolli prej 29.09.09 13:22

Eh po,ka mundesi qe nje shikim i pare ta merr ndjenjen dhe me nuk gjene qetesi deri ne realizimin e deshires :lala:
avatar
shaban cakolli
Vip
Vip

Numri i postimeve : 417
Pikėt : 3844
Reputation : 0
Registration date : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria nė shikim tė parė

Mesazh  Edona prej 16.01.10 23:10

[b]nuk besoj te ekzistojė dashurija ne shikim te par[/b]
avatar
Edona
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 9
Pikėt : 3297
Reputation : 0
Registration date : 09/12/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria nė shikim tė parė

Mesazh  jola prej 12.05.10 20:03

ekziston...se dhe une keshtu u njoha me te dashurin time,,vetem me nje shikim dhe sot jemi bashke dhe e duam fort njeri tjetrin...

jola
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 1
Pikėt : 3135
Reputation : 0
Registration date : 12/05/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria nė shikim tė parė

Mesazh  shaban cakolli prej 02.09.10 14:56

eh,e dija une po keta nuk ma miratonin
avatar
shaban cakolli
Vip
Vip

Numri i postimeve : 417
Pikėt : 3844
Reputation : 0
Registration date : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria nė shikim tė parė

Mesazh  kadrijemeniqi prej 20.09.10 20:55

Dashuria ne shikim te pare ,eshte dashuri qe vret,qe te shpon zemren me shigjetat e saj helmuese, e kendshme per momentin, fatale per te ardhmen,e bukur ne fillim, e shemtuar ne mbarim,jete ne fillim, vdekje ne fund!!!!

kadrijemeniqi
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 5
Pikėt : 3010
Reputation : 2
Registration date : 20/09/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria nė shikim tė parė

Mesazh  kadrijemeniqi prej 20.09.10 21:02

DASHURIA NE SHIKIM TE PARE ESHTE HAPSIRE EQ NGACMON SYRIN, E LOTI TE RRJEDH RREKE,ZEMRA FUQISHEM TE RENKON E SHIKIMI TE TRETET NE RE, ESHTE KUR MENDJA TE SHETIT NGA MERDIANI NE MERDIAN, ESHTE TMERR E FERR,SYRI GJAK TE LOTON!!!

kadrijemeniqi
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 5
Pikėt : 3010
Reputation : 2
Registration date : 20/09/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria nė shikim tė parė

Mesazh  kadrijemeniqi prej 20.09.10 21:06

DASHURI NE SHIKIMT TE PARE JAM UNE NJE PIKE UJE NE OQEAN,JAM UNE QE DALLGET ME TRETIN NE BATICA DHE ZBATICA DHE VERTITEM BRIGJEVE TE PRITJES!!!

kadrijemeniqi
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 5
Pikėt : 3010
Reputation : 2
Registration date : 20/09/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria nė shikim tė parė

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 12:48

BESOJ SE EKZISTON;DASHURIA ME SHIKIM TE PAR ESHT E EMBEL;PRAN TEJE GJETA ILUZIONIN NE MES TE MAKTHIT,GJETA ENDERREN NE MES TE REALITETI;GJETA PERLEN NE MES TE DETIT..
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2728
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria nė shikim tė parė

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi