Shqipėria dhe BE551

Shqipėria dhe BE

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

A mendoni se vėndi ynė mund tė bėjė pjesė nė BE nė horizontin 2012

0% 0% 
[ 0 ]
20% 20% 
[ 1 ]
80% 80% 
[ 4 ]
 
Totali i votave : 5

Shqipėria dhe BE

Mesazh  Artisti prej 25.06.08 21:58

Unė pėr vete nuk jam dhe shumė optimist por duhet shpresuar ,duhet me bėrė shumė pėrparėsime
qė mė sė fundi dhe ne tė bėjmė pjėsė nė BE

Artisti
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve: 27
Age: 35
Pikėt: 2812
Reputation: 0
Registration date: 30/05/2008

http://www.shoferi.web44.net/index.php

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shqipėria dhe BE

Mesazh  Esmeralda prej 06.07.08 17:16

Ndoshta dhe mund te bejme pjese ashtu shpresoj te pakten.
do te ishte nje gje shume e mire per te ardhmen e vendit tone po ashtu dhe rajonit ballkanik.

Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve: 137
Age: 24
Pikėt: 2918
Reputation: 0
Registration date: 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shqipėria dhe BE

Mesazh  Lolo prej 20.07.08 14:41

Nuk besoj se do te jete se afermi pjesemarrja e Shqiperise ne BE
kur shikon nivelin e korrupsionit, te ekonomise, te infrastrukurave

Lolo
Moderator
Moderator

Numri i postimeve: 26
Pikėt: 2887
Reputation: 0
Registration date: 15/03/2008

Character sheet
Prove:

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shqipėria dhe BE

Mesazh  mjeshtri prej 07.11.09 0:30

mendoj qe po

mjeshtri
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve: 5
Pikėt: 2299
Reputation: 0
Registration date: 07/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shqipėria dhe BE

Mesazh  kadrijemeniqi prej 20.09.10 23:13

PSE JO ,VALLE MOS ANTARET E BEes NUK NJOHIN KORRUPCION,KRIMIN, ATA VETE E KANE SJELL TEK NE ,ESHTE DIQKA E RE PER NE E VJETER PER ATA!!!!!

kadrijemeniqi
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve: 5
Pikėt: 1975
Reputation: 2
Registration date: 20/09/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shqipėria dhe BE

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 10:18

se besoj se shqiperia mund te futet ne be pasi mungojn shum gjera;si ajo kulturore,ekonomike,politike,mungojn shum gjera..

KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve: 203
Age: 20
Location: Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies: Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor: Te qaft jotom/....
Pikėt: 1693
Reputation: 0
Registration date: 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi