Shqiptarėt nė Diasporė

Shko poshtė

Shqiptarėt nė Diasporė

Mesazh  GENTI prej 10.03.08 16:16

Pėrshėndetje tė gjithėve kudo qė ndodheni nėpėr botė
avatar
GENTI
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 48
Pikėt : 3877
Reputation : 2
Registration date : 09/03/2008

Character sheet
Prove:

http://hapesireepafund.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shqiptarėt nė Diasporė

Mesazh  Vogelushja prej 20.08.08 12:51

Pėrshėndetje dhe nga unė pėr tė gjithė Shqiptarėt kudo qė ndodhen :lule:
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4063
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shqiptarėt nė Diasporė

Mesazh  Esmeralda prej 29.09.09 9:11

pershendetje :bonjour:
avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 27
Pikėt : 3898
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shqiptarėt nė Diasporė

Mesazh  shaban cakolli prej 29.09.09 13:17

edhe ne mergimtaret ju pershendesim me mall :zemer:
avatar
shaban cakolli
Vip
Vip

Numri i postimeve : 417
Pikėt : 3789
Reputation : 0
Registration date : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shqiptarėt nė Diasporė

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi