Pėrgjigju dhe pyet

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  Esmeralda prej 06.05.08 19:49

Cila eshte ngjyra juaj e preferuar ?
avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 27
Pikėt : 3990
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  GENTI prej 07.05.08 20:27

[b][color:351d=blue]BLU[/color][/b]

pija juaj e preferuar
avatar
GENTI
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 48
Pikėt : 3969
Reputation : 2
Registration date : 09/03/2008

Character sheet
Prove:

http://hapesireepafund.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  Vogelushja prej 08.05.08 21:20

Shampanjė


Filmi qė keni parė pėr herė tė fundit?
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4155
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  Esmeralda prej 15.05.08 23:17

:mendohem: po qe se pyet per ne kinema Shrek 3

kush eshte kenga juaj e preferuar ?
avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 27
Pikėt : 3990
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  Artisti prej 30.05.08 20:04

Elita 5 - Faleminderit

Aktori / aktorja juaj i/e preferuar
avatar
Artisti
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 27
Age : 38
Pikėt : 3884
Reputation : 0
Registration date : 29/05/2008

http://www.shoferi.web44.net/index.php

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  Lolo prej 30.05.08 20:56

Al Pacino

Kombetarja me te cilin jeni tifoz gjate euro2008
avatar
Lolo
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 26
Pikėt : 3959
Reputation : 0
Registration date : 15/03/2008

Character sheet
Prove:

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  Vogelushja prej 03.06.08 8:28

Francen

Ku do i kaloni pushimet verore??
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4155
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  Esmeralda prej 17.06.08 23:25

kam menduar te shkoj ne france kete vit :lala: se thone qe ben koha bukur andej :mdr:
po ju?
avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 27
Pikėt : 3990
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  Vogelushja prej 23.06.08 16:24

Une ne France do rri , ketu ku jam ,

Hajde hajde se shume kohe e bukur ben
[b]Kush eshte dita e javes qe preferoni me shume?? [/b]
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4155
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  Lolo prej 25.06.08 16:57

E Shtune :syper:


Cilin vend apo qytet deshironi te vizitoni ?
avatar
Lolo
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 26
Pikėt : 3959
Reputation : 0
Registration date : 15/03/2008

Character sheet
Prove:

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  Artisti prej 25.06.08 17:12

Las Vegas :pisqolle:

Sa e keni numrin e kembes ? :mdr:
avatar
Artisti
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 27
Age : 38
Pikėt : 3884
Reputation : 0
Registration date : 29/05/2008

http://www.shoferi.web44.net/index.php

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  Esmeralda prej 14.08.08 7:45

37 re artist dhe ti ēa pyetje ben sikur se di qe femrat kame kemben e vogel
ē'fare embelsire ju pelqen ? :hajduti: :mdr:
avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 27
Pikėt : 3990
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  Lolo prej 15.08.08 20:21

avatar
Lolo
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 26
Pikėt : 3959
Reputation : 0
Registration date : 15/03/2008

Character sheet
Prove:

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  Vogelushja prej 15.08.08 22:49

Gjys pėr gjys e qetė mė shumė ....

[b]Me ē'farė merreni kur jeni i/e mėrzitur???[/b]
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4155
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  Esmeralda prej 16.08.08 22:34

ME :sport: KALON MEZIJA VETE :lala:
ē'FARE MOSHE KENI ? :top-la:
avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 27
Pikėt : 3990
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  Artisti prej 19.08.08 22:08

20vjeē :mdr: :mdr: :mdr


A e praktikoni sportin ?
avatar
Artisti
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 27
Age : 38
Pikėt : 3884
Reputation : 0
Registration date : 29/05/2008

http://www.shoferi.web44.net/index.php

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  GENTI prej 06.09.08 13:29

Sigurisht qė [color:cf86=blue]Po[/color], tė bėn mirė pėr shėndetin

cilin ėshtė gjella juaj e preferuar ?
avatar
GENTI
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 48
Pikėt : 3969
Reputation : 2
Registration date : 09/03/2008

Character sheet
Prove:

http://hapesireepafund.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  Artisti prej 26.10.08 21:00

tave kosi hum :farao:


ku do ti kalosh pushimet dimerore ?
avatar
Artisti
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 27
Age : 38
Pikėt : 3884
Reputation : 0
Registration date : 29/05/2008

http://www.shoferi.web44.net/index.php

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  Esmeralda prej 29.09.09 9:16

mbas oxhakut :mdr: :mdr: :mdr:
kush eshte stina juaj e preferuar?
avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 27
Pikėt : 3990
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  shaban cakolli prej 29.09.09 13:24

vjeshta,sepse eshte e frytshme

si ndihesh ne pushimet pas oxhakut?
avatar
shaban cakolli
Vip
Vip

Numri i postimeve : 417
Pikėt : 3881
Reputation : 0
Registration date : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  Esmeralda prej 30.09.09 8:26

shume mire :syper:
ē'fare do te gatuani sonte ?
avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 27
Pikėt : 3990
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  Vogelushja prej 30.09.09 10:30

[b]Spagetiiiiii [img]http://hapesireepafund.4umer.com/users/a43/32/14/99/smiles/479167.gif[/img] [/b]


[b]Cila ditė e javės ju pėlqen mė shumė ??[/b]
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4155
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  shaban cakolli prej 01.10.09 13:46

qyyy nuk tregoj
perse pyetni per moshen?
avatar
shaban cakolli
Vip
Vip

Numri i postimeve : 417
Pikėt : 3881
Reputation : 0
Registration date : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  tringa prej 14.06.10 12:11

13 vjeqe.


kur e kini datlindjen?

tringa
Antarė/e
Antarė/e

Female
Numri i postimeve : 4
Age : 22
Pikėt : 3143
Reputation : 0
Registration date : 14/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  shaban cakolli prej 02.09.10 14:52

e kisha ne korrik
kur e kini ju?
avatar
shaban cakolli
Vip
Vip

Numri i postimeve : 417
Pikėt : 3881
Reputation : 0
Registration date : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigju dhe pyet

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi