LOJĖ DOMINO xFX Domino 1.0

Shko poshtė

LOJĖ DOMINO xFX Domino 1.0

Mesazh  GENTI prej 31.03.08 20:07

Ja dhe njė lojė [color:7650=red]xFX Domino 1.0[/color] pėr tė sharkuar nė kompjutėr
nė linkun e mėposhtmėn :

http://software.xfx.net/games/xfxdomino/download.htm
avatar
GENTI
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 48
Pikėt : 3969
Reputation : 2
Registration date : 09/03/2008

Character sheet
Prove:

http://hapesireepafund.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LOJĖ DOMINO xFX Domino 1.0

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 12:58

ME THEN TE DREJTEN;U MUNDOVA PO NUK DITA TA LUAJA KET LOJEN..
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi