MODELE FLOKESH

Shko poshtė

MODELE FLOKESH

Mesazh  Esmeralda prej 30.03.08 20:55

Si te zgjedh modelin e flokeve??

Shpesh here kemi medyshje per modelin e flokeve qe duhet te zgjedhim..
Me poshte do gjeni disa truke te vockla ne menyre qe modeli juaj i flokeve te shkoje me tiparet e fytyres,apo difekte qe keni..

[b]Fytyre e rrumbullaket[/b] - Nese i mbani floket me vije ne ane fytyra juaj do te duket me e holle dhe me e gjate.
[b]Fytyre e holle[/b] - Kacurrelat apo volumi anash fytyres do ti jape nje forme me te gjere nje fytyre te holle.
[b]Hunde e madhe [/b]- Floket e leshuara mbi fytyren e bejne me pak te dukshme hunden e madhe.
[b]Tipare te mpreheta[/b] - Floket me onde ose kacurrela i japin nje pamje me te bute nje fytyre me molleza te theksuara.
[b]Balle i madh[/b] - Baluket mbi balle ndihmojne per ti dhene nje pamje me te rregullt nje fytyre me balle te madh.
avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 27
Pikėt : 3953
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: MODELE FLOKESH

Mesazh  Vogelushja prej 12.08.08 13:44

avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4118
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi