Sot kam mbetur vetėm …

Shko poshtė

Sot kam mbetur vetėm …

Mesazh  KingiaBurrel prej 24.06.12 5:13

Sot kam mbetur vetėm … e dje tė kisha ty kaq pranė!Kam metur si netėt e vona tė pakrypa nė vete ,kam mbetur veē me kujtimin tėnd,me mahnitjen e syve tė tu tė gjelbėr dhe tė spikatur me ca pika tė verdhė, ashtu mė duket mė the se i kishe, ashtu dhe mua mė duket se i kishe,se veē njeherė kam vėshtruar ashtu siē duhet sytė e tu,nuk kisha forcė ti shoh pėr sė dyti se ato mė vrisnin ishin kaq tė fortė kishin njė magji, kishin njė ndriēim tė veēantė tė cilin se gjeta askund pėrveē se aty!Sot e di se udhėton diku larg ,pėrsėrit rrugėn e njėtė ,vjen dhe shkon por unė s’tė shoh,s’tė kam parė ka gjat kohė,dhe kam frikė se mos ndoshta largėsia do ma vjedh dhe atė pak gjė qė kam nga ty ,kujtimin tėnd!
Dje tė kisha kaq pranė por veē me zė ,kisha kaq pranė tingujt e shpirtit tėnd ,dhe sot si kam se dje i hodha vet diku tej ,pėr ti fshirė nga kujtesa,ē’mėkat qė kam bėrė,hodha margaritarin mė tė shtrenjtė,qė s’blihet me asgjė,mua mė vodhėn diamantin tim se se kuptova qė mė parė se ay ishte i vėrteti,nuk ishte fallc ,gjithēka nė tė ishte e vėrtetė. O zot!-sa keq jam sot, sa mė dhemb kur mė kujtohesh TI , e mė pas dhe dita e djeshme e kėsaj pranvere tė vonė!
Ngrysem nė vete si e ēmendur ku tė shkoj ,ku tė tė gjej ty,ti ike ,dhe un nuk tė kėrkova as adresė ,ē’mėkat qė kam bėrė!Zot ē’mėkat qė vrava veten,vrava njeriun !
Dhe sot skam mė askėnd pranė meje,sa mė mungon , tė humba ty dhe kam humbur gjithēka kam humbur veten .Oh!-sa mė mungon ,tė humba ty dhe kam humbur gjithēka kam humbur veten kam humbur ē’do gjė tė shtrejntė,hej!-kam humbur mikun mė tė mirė,sa keq tė humbėsh betejėn kėsisoj,sa keq!!
Megjithėse un e di se ti kurrė ske pėr tė lexuar kėto rreshta qė janė pėr ty,apo ndoshta dhe ke pėr tė dyshuar se janė pėr dikė tjetėr….un dhe mė tej vazhdoj tė shkruaj se s’kam ēbėj tjetėr s’kam si vras dhimbjen ,s’kam ku tė shfryj veten ,duke mė ardhur kaq shumė keq qė tė humba ty dhe me ty dhe veten!
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2728
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi