Do te pres cdo nate qe te vish ne endrrat e mija engjelli im !

Shko poshtė

Do te pres cdo nate qe te vish ne endrrat e mija engjelli im !

Mesazh  KingiaBurrel prej 24.06.12 5:11

!Perseri u erresua ,edhe kete nate vetem ne krevatin tim ty te pres i dashur ,Naten pres qe te vish ne endrrat e mija ,Aty ku vetem aty neve te dy mund te jetojme realitetin e jetes sone ,,,Edhe mua me duket perseri njesoj sikur ti me vjen si nje engjell me shikon dhe ngadale me afrohesh ,,theret emrin tim ,,,me perkedhel me dashuri me mbeshtjell ne krahet e tua plot dashuri ,edhe ashtu te dy jetojme endrren tone te dashurise ,,E DI qe nje dite do kthehesh edhe perseri do te jetojme te dy caste magjike ,,por tani me mjafton te te enderoj ty engjelli im ,,,mjafton te zgjohem cdo mengjes me mendimin se ti ne mbremje do te jesh aty qe cdo nate te me puthesh edhe te me thuash NATEN E MIRE ,,,,,,,,,, (6) (6) (6)
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te pres cdo nate qe te vish ne endrrat e mija engjelli im !

Mesazh  Angel-baby prej 24.07.12 12:58

PER TY

Koha po zvarritet e mpire dhe une me mendje aty tek ty jam. Gjith universi u vesh me erresire dhe un e mbuluar me vetmi. Sa oqeane pafund jane mbushur me friken per te dashuruar
[img]https://imgfast.net/users/1611/32/14/99/smiles/54966.gif[/img] Sa larg te kam, dhe dua qe ne keto momente te me jesh prane, te shijoj puthjet e tua, te ndjej rrahjet e zemres tende ne cdo sekond. Te degjoj zerin tend te embel, cdo fjale e dale nga goja jote, te humbisja ne ate shikim te syve te tu. Sa e sa here endrrat me largojne gjumin, sa here laregisa me shton mallin per ty?! Une mundohem te largohem nga ty sepse kam frike se mos lendohem perseri. Por sa me shume largohem aq me shume e ndjej qe kam nevoje per ty, per zerin tend, fjalet e tua. Koha e vrare me ka marre monotomine e jetes, ndoshta edhe sensin e kohes dhe dashuria me duket rruge qorre, e erret, pa kthim mbrapa. Une thjesht dua te te them qe te ndjej pse jo edhe te them " TE DUA ". Je frymemarrja ime, mendimi mbi te cilen eshte zhveshur nga ankthi pa frike. Je ti dashuria ime, motivi mbi te cilen po filloj te enderroj, te shkruaj perseri. Je ti ai qe e ke mbushur jeten time me shpresa dhe plote gjalleri. TE DASHUROJ !- ndoshta mbi buzet e tua te embla nje dite do ta pershperis.......

Angel-baby
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 14
Pikėt : 2403
Reputation : 0
Registration date : 24/07/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te pres cdo nate qe te vish ne endrrat e mija engjelli im !

Mesazh  Angel-baby prej 24.07.12 13:11

S`MUNDEM !

Drejt pidestalit te dashuris me trenin e jetes po udhetoj. Dua te gjej shpirtin tim binjak qe me forcen e horizontint pakufi te me dashuroje. Vuaj nga shpresa boshe, nga frika e thinjur, e mplakur. Gervishtem nga mungesa e eres, e nates te perkedhelem, te perqafohem. Me shiun e yjeve te puthem embel. Te gjithe falin mrekullira por me kohen qe zvarritet kjo mbetet thjesht nje enderr. Puthem me friken, me mosbesimin po bashkejetoj. Po une nje dite TRI METRA MBI QIELL dashurine valle ndonje cep do e takoj [img]https://imgfast.net/users/1611/32/14/99/smiles/54966.gif[/img]Eci mbi te tashmen, duke lene pas te shkuaren, por i tremben te ardhmes qe ta jetoj. Tmerrohem me iden qe nje dite edhe un mund te dashuroj. Me pas takoj friken se nje dite dikush mund te me vras, te shkelin pa meshire mbi endrrat, lotet e mi. Kam frike se ai qe do me falin dashuri nje dite do te arrije te me lendoje. Dua te vras cdo ndjenje, cdo pasiguri, te harroj cdo kujtim klandesintin te se shkuares time. Por pamundesia lind te pamunduren dhe un nuk mundem dot jo te dashuroj perseri.[hr]

[i]POETE PADASHJE [/i] [img]https://imgfast.net/users/1611/32/14/99/smiles/302345.gif[/img]

Angel-baby
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 14
Pikėt : 2403
Reputation : 0
Registration date : 24/07/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te pres cdo nate qe te vish ne endrrat e mija engjelli im !

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi