Dashuri e Pamundur

Shko poshtė

Dashuri e Pamundur

Mesazh  KingiaBurrel prej 24.06.12 4:55

...Dy pika shiu lagen xhamin e dritares time,

Dy pika loti ndaluan mbi faqet e mia.
...
Sonte kjo nate melankolike m'beri te kujtoj ato kujtime,

Kujtimet e bukura qe me dhuroj dashuria..

Pa kuptuar u gjenda mbi fleten e bardhe,

e lapsin ne gishtat e mi.

Largesia nga ti me torturoj a e kupton vall?!

kur duhemi kaq shume pse duhet te jetojme ne vetmi?!!

Zemrohem nganjehere lapsin e perplas mbi tavoline,tymi i cigares me ben shoqeri.

Tashme mbeta me kujtimet magjike e te trishten vetmi,

Eh-zemra mu djeg kam mall-kam mall per ty...

Me mungon prania jote

dhe perqafimi yt i ngrohte.

ti je per mua Ylli me i bukur i universit te kesaj bote,

Sa te dua Engjelli im e din vetem i madhi Zot..

Edhe pse jetojme ne largesi,

e prane vetes nuk te kam.

Une jetoj per ty,

Me beso ne thellesi te pentagrameve zemra ime vetem Emrin tend mban............... NGA_**Princesha Jotee**
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh  KingiaBurrel prej 24.06.12 4:56

Ja kete kam: Jeten time do e mbyll, Me dhimbje dhe me brenga, Kurre mos me harro, Ke qen gjithmon ne zemren time brenda. Sa shum kam per te thene, ...Por fjale nuk gjej dot, Nuk dua te jetoj me, Dua te zhdukem nga kjo bot. Te vdes e te fle e qete, Ty me mos te te besdis , Zemra ime pac fat ne jete

Pse mi zemra keshtu???
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh  KingiaBurrel prej 24.06.12 4:57

Me thuaj...
Ke dashuruar ndonjehere ne jeten tende?
Ke dashuruar ndonjehere me gjithe qenien tende?
Ke dashuruar ndonjehere dike, aq shume sa te harrosh veten tende?
Me thuaj...
Ke qare ndonjehere kur dikush te ka thene "lamtumire"?
Me thuaj...?

Me kthe keto pergjigje, dhe do mundohem te kuptoj cfare dashurova une?
Njeri, apo perbindesh...?
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh  KingiaBurrel prej 24.06.12 4:58

Urrej ditet qe qesh, kur keto qaste si ndaj me ty dhe oret qe vuaj qe aq rralle i shoh ata sy. Mallkoj veten time kur dridhem e qaj me lot, kur bindem gjithnje e me shume qe ne krah ste shterngoj dot. Urrej fjalet e dashurise qe s'do ti them dot kurre dhe zemren time qe se k'thej dot ne gur. Ste urrej ty e as endrrat e tua, urrej te vetmin fakt te hidhur qe smund te jem me ne krahet e tua....
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh  KingiaBurrel prej 24.06.12 4:59

Merre Zemren Qe Ka Rrah . Veq Per Ty Dikur . Se Ti Dhimbjen e Kti SHpirti Si Kuptove kurr
Merre Zemren Qe te Ka Dasht .Dhe qe e KE Thy Se nuk dua te besoj qe ti me ke genjy ..

Merre Zemren Qe Ka Rrah . Veq Per Ty Dikur . Se Ti Dhimbjen e Kti SHpirti Si Kuptove kurr
Merre Zemren Qe te Ka Dasht .Dhe qe e KE Thy Se nuk dua te besoj qe ti me ke genjy ..

Merre Zemren Qe Ka Rrah . Veq Per Ty Dikur . Se Ti Dhimbjen e Kti SHpirti Si Kuptove kurr
Merre Zemren Qe te Ka Dasht .Dhe qe e KE Thy Se nuk dua te besoj qe ti me ke genjy ..

Merre Zemren Qe Ka Rrah . Veq Per Ty Dikur . Se Ti Dhimbjen e Kti SHpirti Si Kuptove kurr
Merre Zemren Qe te Ka Dasht .Dhe qe e KE Thy Se nuk dua te besoj qe ti me ke genjy ..
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh  KingiaBurrel prej 24.06.12 5:00

Vdekje Per Dashurinė!!!
Kam deshire qe te vdes
per kete dashuri
por askush mos ta dije
se po vdes per ty
Do te vdes per ty
askush sdo ta kuptoj
se ne jeten tende
une me nuk ekzistoj
Nese une vdes
jeto ti pa shpres
se kurrr me goja ime
s`te thot Mirmengjes
Vdekja eshte nder
nese vdes mbi ty
dhe nese dora jote
mi mbyll keta sy
Kur te kuptosh per vdekjen time
te varri im mos u afro
lerem te qete ne ate bote
trupin tim mos e traz
a e kuptove se per ty
edhe vdekja nuk me ndali
e dhash jeten per kete dashuri
kete jete ty ta fali
a e kuptove jeten
si nje zemer gur
une e dhash nje jete per ty Une su pendova aspak
qe per ty humba rinine
tash me mire te kalbem ne nje varr
e vdekur per dashurine
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi