Nese ndonjehere......

Shko poshtė

Nese ndonjehere......

Mesazh  KingiaBurrel prej 24.06.12 4:54

Nese ndonjehere. . .ME FAL!
Nese ndonjehere e teproj me xhelozine time me fal,por nuk bej dot ndryshe nuk eshte ne doren time eshte nje ndjenje e pakontrollueshme...Eshte frika,tmerri se mos mund te largohesh nga une...Nese ndonjehere behem me nerva te bertas me fal,ne ato momente nuk e mendoj gjate se c'them...Nese ndonjehere mundohem te te bej xheloz/e me fal,e bej sepse inatosem me veten..Pse duhet te jem vetem une ai/ajo qe behet xheloz/e per ty...Nese ndonjehere nuk te them Te Dua me fal,mos mendo kurrsesi se harroj...Ehhh si mund te harroj ekzistencen time...Por ne ato momente nuk e ndjej per ta thene..Jane ato momente kur ti duhet te pyesesh veten se cfare bere,apo the qe me beri mua te hesht,te mos them ate cka zemra ndjen..Ndoshta nuk e di por nje fjale e jotja ndryshon gjithcka ne mua...Nese ndonjehere kam dyshuar ne kete mrekulli qe po ndertojme dita-dites UNE dhe Ti...ME FAL...Eshte vetem ajo e mallkuar ''FRIKE''...Se mos gjithcka kemi ''SOT'' ''NESER'' do mbetet ne harrese...Thjesht nuk dua te ''mbush'' shpirtin me iluzione..Nuk dua te ''perplasem'' me zhgenjimin...
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi