Mbase ne nje jete tjeter"

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mbase ne nje jete tjeter"

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 13:39

Tema eshte e thjeshte...
Neqofte se njeriu do te kishte rilindje ne nje bote imagjinare cfare do te deshironit te ishit
Mbase ne nje jete tjeter do te doja te isha kjo qe jam dhe tani
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 22
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2366
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi