Kur kam probleme shkoj tek...

Shko poshtė

Kur kam probleme shkoj tek...

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 13:37

Ku shkoni kur keni probleme,ose kur jeni nervoz\e ose qka beni me konkretisht...?
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2728
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi