T'ja thuash ...Mos t'ja thuash!

Shko poshtė

T'ja thuash ...Mos t'ja thuash!

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 13:31

"Shpesh na ndodhe t'i themi gjerat pa menduar...shpesh mendohemi dhe nuk i themi...


"Une them: " T'ja thuash " thjeshte!

"Me kujtohet nje thenje...

"Me mire pendohu qe ja ke then se sa te pendohesh qe s'ja the kurre"!!!


sipas jush?
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi