Kam mėsuar...

Shko poshtė

Kam mėsuar...

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 13:26

Shume gjera kam mesuar me udhetimin e udhes Jetė!

Kam mesuar se njerezit e mire sa me shume qe plaken behen edhe me te mire, ndersa njerezit e keqij, sa plaken aq edhe keqesohen...

Po ju ēfarė keni mėsuar...?
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi