Ku do te deshironit te ishit ne keto momente..???

Shko poshtė

Ku do te deshironit te ishit ne keto momente..???

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 13:13

nE ZEMREN E NJERIT QE E DUA ME GJITH SHPIRT..
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 22
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2437
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi