Pse qajne vajzat diten e marteses?

Shko poshtė

Pse qajne vajzat diten e marteses?

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 12:42

Vajza te jemi realiste...ne vdesim te martohemi..te bejme nje ceremoni qe te gjithe ta kene zili..te jemi nusja me e bukur e nderkohe edhe me e thjeshte!
Po perse qajme ne diten e marteses ..kur mezi presim te martohemi?

Flisni!
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2707
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi