Pertej ...Forumit

Shko poshtė

Pertej ...Forumit

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 8:29

Gjithnje kemi shprehur mendimin ton se si na eshte dukur njeri-tjetri ktu ne forum

Sonte them te flasim per forumistat jasht forumit ne jeten reale


Si e mendoni personin me lart ne jeten e tij reale ?
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2707
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi