Cmendim keni per marredheniet intime nen 18 vjec ?

Shko poshtė

Cmendim keni per marredheniet intime nen 18 vjec ?

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 8:26

Shumica e te rinjvete sotem po preferoj qe te kryejn marrdhenie nen 18
vjec .... disa e bej per qejf , disa preferoj ta bejne sepse mednoj se
kshu i dashuri apo edhe e dashura (kryesisht i dashuri) nuk do ta ler
... dhe disa te tjetre mendojne se e ndjejn qe e kan gjetur personin e
zemre dhe dua ta bejn eshte nje problem qe sot behet pjese e shoqerise se kesaj moshe edhe ne vendin tone .

Ju ca mendimi keni ?

Ju lutem shum mos te behet tema chit chat
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2707
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi