Cfar i shkruani dikujt ne internet ne kontaktet e para

Shko poshtė

Cfar i shkruani dikujt ne internet ne kontaktet e para

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 8:25

Cfar i shkruani dikujt ne internet ne kontaktet e para psh nje vajze apo nje vajze nje cuni
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2708
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi