Shqiptarėt e AMERIKĖS

Shko poshtė

Shqiptarėt e AMERIKĖS

Mesazh  Esmeralda prej 11.03.08 20:53

Pėshėndetje dhe mirė se vini !
avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 27
Pikėt : 3898
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shqiptarėt e AMERIKĖS

Mesazh  Artisti prej 19.08.08 21:50

Pershendetje te gjitheve shqipeve ne Amerike !
avatar
Artisti
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 27
Age : 38
Pikėt : 3792
Reputation : 0
Registration date : 29/05/2008

http://www.shoferi.web44.net/index.php

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi