Kush thotė se femrat s’janė tė menēura?!

Shko poshtė

Kush thotė se femrat s’janė tė menēura?!

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 8:22

Kush thotė se femrat s’janė tė menēura?!

Kush thotė se femrat s’janė tė menēura le tė pendohet menjėherė e le tė kėrkojė falje, ose, ose do tė pendohet tėrė jetėn.

Pak
shaka, por sic e dini edhe ju, ne cdo shaka ka dicka te vertete , e e
verteta e ketij lajmit eshte se femrat jo vetem qe jane tė mencura,
por, (me vjen keq per ju) jane edhe me te mencura se meshkujt.
Kėtė
e thotė edhe studimi mė i ri i publikuar para 3 ditėsh. Nė lojėn e
mbajtur nė internet (Trivial Pursuit-me pyetje tė lėmive tė ndryshme)
kanė konkuruar 5 muaj me radhė tė dy gjinitė duke iu pėrgjigjur 15
milion pyetjeve. Superioriteti i gjinive ėshtė lėkundur vazhdimisht, e
nė fund fituan femrat. Femrat iu pėrgjigjėn saktė 4.088.139, ndėrsa
meshkujt 4.077.596 pyetjeve.

Gara e ardhshme nė tė cilėn do tė
marrin pjesė tani gjeneratat e ndryshme, duke garuar midis vete grupet
nėn dhe mbi 30 vjeē do tė fillojė nė muajin mars tė kėtij vitit.

Urime femra! Te festojme kete fitore!
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2709
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi