Ciles grupmoshe i perkisni?!

Shko poshtė

Ciles grupmoshe i perkisni?!

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 8:21

Po e hapi kete teme thjeshte per te bere nje sondazh mes anetareve te ketij forumi dhe per te pare, se cila grupmoshe eshte me shume e pranishme ne forum.
Shpresoj qe do te votoni dhe pergjigjeni me sinqeritet.
Nen 20 vjec/e


- 21 - 25 ---


- 26 - 30 ---


- 31 - 35 ---


- 36 - 40 ---


- 41 - 50 ---


- 51 - 60 ---
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2728
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi